Van Beuningen & Partners

Vanuit ons kantoor in het centrum van Amsterdam laat Van Beuningen & Partners zien waarom wij leidend zijn in het creëren van duurzame samenwerkingsverbanden tussen talent en organisatie. Kandidaten en opdrachtgevers roemen Van Beuningen en Partners om de effectieve en efficiënte werkwijze en het zorgvuldige maatwerk.

Onze mensen bieden een breed netwerk, expertise en aandacht en weten deze kwaliteiten met succes in te zetten op zoek naar de perfecte match. Als specialist in verschillende vakgebieden heeft Van Beuningen & Partners een groot aandeel in de markt. Een markt waarbinnen wij iedere ontwikkeling nauwlettend volgen.
Onze specialisaties
Sales & Marketing

Hier staan de vacatures met de specialisatie Marketing & Communicatie.

Lees meer

Finance & Banking

Hier staan de vacatures met de specialisatie Financial Services.


 

Lees meer

IT & Technology

Hier staan de vacatures met de specialisatie IT & Technology.


 

Lees meer

Legal & Compliance

Hier staan de vacatures met de specialisatie Legal & Compliance.

 

Lees meer

Offshore & Industrie

Hier staan de vacatures met de specialisatie Offshore & Industrie.

 

Lees meer

Goede doelen & Cultuur

Hier staan de vacatures met de specialisatie Goede doelen.

 

 

Lees meer

Vastgoed, bouw & infra

Hier staan de vacatures met de specialisatie Vastgoed, bouw & infra.

 

Lees meer

Fashion & E-Commerce

Hier staan de vacatures met de specialisatie Fashion & E-Commerce.

 

Lees meer

Onze mensen
Hein Burghouts

h.burghouts@vanbeuningen.nl
+31 (0)6 5528 2245

Masja Adriasenko
Coen Baljon
c.baljon@vanbeuningen.nl
+31(0)6 29 229 122
Marije van Westenbrugge
Carolien Koops

c.koops@vanbeuningen.nl
+31 (0)6 138330180

David Henskens
d.henskens@vanbeuningen.nl
+31(0)6 24 668 966
Floor Frima
f.frima@vanbeuningen.nl
+31(0)6 25 008 406
Elisabeth Wichers
e.wichers@vanbeuningen.nl
+31(0)6 39 428 815
Elise Kapper
e.kapper@vanbeuningen.nl
+31 (0) 614682729
Friso Weterings
f.weterings@vanbeuningen.nl
+31(0)6 27 055 980
Jasper Peterich
j.peterich@vanbeuningen.nl
+31(0)6 54 606 611
Kathelijn van Heijst
k.v.heijst@vanbeuningen.nl
+31 (0)6 42726233
Mascha van Berne
m.v.berne@vanbeuningen.nl
+31(0)6 24 201 712
Niels van Nieuwkerk
n.v.nieuwkerk@vanbeuningen.nl
+31(0)6 43 059 575
Robbie Bos
r.bos@vanbeuningen.nl
+31(0)6 14 386 462
Harry van Beuningen