Over ons

 

Onze specialisaties
Sales & Marketing

Hier staan de vacatures met de specialisatie Marketing & Communicatie.

Lees meer

Finance & Investments

Hier staan de vacatures met de specialisatie Financial Services.


 

Lees meer

IT & Technology

Hier staan de vacatures met de specialisatie IT & Technology.


 

Lees meer

HR, Legal & Compliance

Hier staan de vacatures met de specialisatie HR, Legal & Compliance .

 

Lees meer

Digital & e-Commerce

Hier staan de vacatures met de specialisatie Digital & e-Commerce .

 

Lees meer

Goede doelen & Cultuur

Hier staan de vacatures met de specialisatie Goede doelen.

 

 

Lees meer

Vastgoed, bouw & infra

Hier staan de vacatures met de specialisatie Vastgoed, bouw & infra.

 

Lees meer

Fashion & Retail

Hier staan de vacatures met de specialisatie Fashion & Retail.

 

Lees meer

Onze mensen
Hein Burghouts

h.burghouts@vanbeuningen.nl
+31 (0)6 5528 2245

Masja Adriasenko
Marije van Westenbrugge
Carolien Koops

c.koops@vanbeuningen.nl
+31 (0)6 138330180

David Henskens
d.henskens@vanbeuningen.nl
+31(0)6 24 668 966
Floor Frima
f.frima@vanbeuningen.nl
+31(0)6 25 008 406
Elisabeth Wichers
e.wichers@vanbeuningen.nl
+31(0)6 39 428 815
Friso Weterings
f.weterings@vanbeuningen.nl
+31(0)6 27 055 980
Jasper Peterich
j.peterich@vanbeuningen.nl
+31(0)6 54 606 611
Mascha van Berne
m.v.berne@vanbeuningen.nl
+31(0)6 24 201 712
Harry van Beuningen
Leonie de Lorijn
l.delorijn@vanbeuningen.nl
+31 (06) 2635 4700
Leonie Lakens
l.lakens@vanbeuningen.nl
+31 (06) 2367 9505